Наша телепрограмма > Видео

Наш канал на YouTybe


ЗЦІЛЕННЯ - ЦЕ ХЛІБ ДІТЕЙ. Добра Новина з Богданом Демборинським
09.07.2015
Просмотров: 1262 | Оценили: 11Ми віримо, в те, що Ісус бажає вам добра і процвітання. Воля Божа полягає в тому, щоб кожна людина була здоровою та сильною. Для цього необхідно виконати Його умови і вірити в Його Слово.
Ми бачили, як прозрівають сліпі, як глухі починають чути, кульгаві – ходити. Виростали ноги, вкорочені хворобами чи переломами, зникали алергія, сколіоз, хвороби серця.
Ми не робили це власними силами. Ісус, який воскрес з мертвих, робив це. Він живий! Ісус той самий вчора, сьогодні і навіки! Він ваш друг. Він той самий, що був. Його служіння, яке торкалось людей те саме сьогодні. Він все ще має співчуття і милість до хворих сьогодні.
Якщо люди могли тоді звертатись до Ісуса і отримували його милість, то вони можуть звернутись до Нього і отримати його милість сьогодні. Це правда. Якщо Божі істини були добрими, коли Ісус ходив по землі, то Його істини є добрими сьогодні в Тернополі.
Якщо страждаючі люди кликали Ісуса в Біблійні часи і отримували допомогу, то страждаючі люди можуть покликати Його сьогодні і отримати допомогу.
Якщо паралізовані і криві могли звертатись до Ісуса і зцілятись в дні Біблії, то я говорю вам добру новину: паралізовані та криві можуть звернутись до Ісуса і бути зціленими сьогодні і ходити знову.
Якщо сліпі могли звертатись до Ісуса в Біблійні дні, вони можуть звернутись до Ісуса сьогодні і зцілитись. І є ще більша Добра Новина: якщо останні грішники могли прийти до Ісуса в Біблійні дні і отримати прощення, очищення і нове життя, то останні грішники сьогодні можуть звернутись до Ісуса і бути очищеними, прощеними і отримати нове життя.
Я знаю про що я говорю.
Він буде робити це тут. Не нашою силою. В нас немає нічого. Ми не можемо зцілити нічого. Коли ми дивимося на Його обітниці і віримо в них разом, ми піднімаємо наші серця і молимось до Бога, Він почує нас. І ВІн дасть благословення людям.

Євангелист Богдан Демборинський